Kolë Oroshi
Album

Skan çka me na ba!

Kolë Oroshi

8 SONGS • 31 MINUTEN • DEC 31 2015

1
Na Kur Knojna
04:25
2
Arabella
04:05
3
Skan çka me na ba!
03:53
4
Teper Vone
03:50
5
Hapi I Pare
03:52
6
Dje Dhe Sot
03:48
7
Nuk Jam Orator
03:41
8
Me Zor Jeten E Shtyj
03:52
℗© Eurolindi

0:00