The Пауки
Album

Арахнофобия

The Пауки

12 SONGS • 41 MINUTEN • JUN 30 1999

1
Звезды достань
E
04:41
2
Арахнофобия
E
03:25
3
Подвал
E
03:27
4
Небо скрылось из глаз
E
03:56
5
Как снег
E
03:49
6
В огне
E
04:14
7
Джокер
E
02:25
8
Проклятый сон
E
04:07
9
Оживают...
E
03:24
10
Ты же упал
E
03:56
11
Рождество
E
01:58
12
Duble-Puble
E
02:32
℗© The Пауки

0:00