4n Way
Album

Разочарование

4n Way

9 SONGS • 20 MINUTEN • JUL 30 2020

1
Слова
E
03:08
2
Скромно - скучно
E
02:10
3
Не хочу доверять
E
02:17
4
Болю
E
01:58
5
Йо-йо
E
02:19
6
Социалка
E
01:43
7
Билли Айлиш
E
02:05
8
Одна
E
02:26
9
Не достоин
E
02:00
℗© Youth Camping

0:00