Various artists
Album

Хайдушки народни песни

Various artists

9 SONGS • 36 MINUTEN • FEB 17 1976

1
Дена из двори ходеше
07:48
2
Панагир ми се събираше
03:29
3
Заплакала е гората
05:10
4
Енинка майка думаше
02:22
5
Излел ми е Делю хайдутин
03:42
6
Зажени се Вълчо
03:06
7
Митьо по двори ходеше
03:52
8
Разболял ми се Никола
02:41
9
Бре де се е чуло и видяло
04:05
℗© BALKANTON AD